Treningi sekcji siatkówki kobiet

Sekcja siatkówki kobiet zaprasza serdecznie na treningi sekcji siatkówki, które odbywają się w każdy wtorek od 19:00 do 20:30 oraz czwartek od 19:00 do 20:30. Nasza sekcja to nie tylko treningi i wylewanie potów, ale też możliwość poznania podobnych sobie pasjonatów tego pięknego sportu i spędzania wspólnie czasu wolnego.

Nasza sekcja bierze udział w Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski rywalizując tym samym z innymi uczelniami z naszego województwa. W ubiegłym roku dziewczyny zajęły 2 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Wielkopolski tym samym wywalczyły sobie awans do Półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce halowej oraz zostały wicemistrzyniami Wielkopolski w siatkówce plażowej. Jeśli chcesz doświadczyć takich samych wrażeń i poczuć ducha  rywalizacji sportowej to nasza sekcja jest dla WAS ! Zapraszamy już 10 października na pierwszy trening, który odbędzie się w Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego.

W ubiegłych latach naszą sekcję reprezentowały m.in.:

Paulina Zielińska

Marta Krystkowiak

Agnieszka Mazur

Karolina Wiszniewska

Joanna Maciejewska

Gabriela Puławska

Paulina Pecyna

Ewa Znaniecka

Agata Dobicka

Agata Czerniak

Katarzyna Kulińska

Jeśli masz jakiekolwiek pytania śmiało pisz! Dysponujemy również grupą na Facebook’u, wejdź i dołącz do nas -> https://www.facebook.com/groups/137653350303544/

 

ZAPRASZAMY